E Sigara Modelleri

E Sigara Modelleri

Tütün mamullerinden korunmak isteyenler iqos elektronik sigara modellerinden yararlanabiliyor. İqos yeni nesil sigaralardan bir tanesidir.

Philip Morris tarafından tütün yakmaya gerek kalmadan üretilen cihaz, 350 derece ısı sayesinde buhar desteği de veriyor. İçerisinde Heets adı verilen tütün çubukları kullanılan ürün gerçek sigara deneyimi sunuyor. Elektronik sigaraya alternatif olarak üretildi. Yapılan araştırmalara göre normal sigara tütününden elde edilen zararın büyük bir bölümü iqos sigara modellerinde yer almıyor. Kartuş kullanımı ile ısıtılan aromalar zengin içiş deneyimi yaşatıyor.

Elektronik sigara modelleri içerisinde zararlı kimyasalları bulundurmuyor. Böylece sağlığınız çok daha düşük şekilde etkileniyor. Kaliteli için ıqos sigara modellerinden hemen yararlanabilirsiniz.

E Sigara Satış Sitesi

IQOS cihazlarında aradığınız modelleri sitemizde bulabiliriniz. Bütçesini düşünen müşterilerimize çok uygun fiyatlar sunabiliriz. IQOS modellerini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Çok özel fiyat politikamızla karşınızdayız. En özel kampanyalarımızı internet adresimizde bulabilirsiniz. İQOS kullandığını zaman öksürme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Tütünün vermiş olduğu zehirli dumanlar bu cihazlar sona eriyor. Şimdi tek kullanımla zararlı kimyasallardan tamamen kurtulabilirsiniz. Sigarayı bırakma konusunda da faydalarıyla bilinen bu cihazı sitemizden satın alabilirsiniz. Farklı lezzetler ile üretilen likitler sizin de beğeninizi kazanıyor.

Kanserojen madde bulundurmayan İQOS ile sağlıklı bir için deneyiminden yararlanabilirsiniz. Sigara için harcanan ücretlere son vermek isteyenler iqos iluma modelini satın alabilirsiniz. Ürün çeşitlerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En İyi Mantolama Hizmetleri

En İyi Mantolama Hizmetleri

Endüstriyel Mutfak Gereçleri Yararlı Mı?

Endüstriyel Mutfak Gereçleri Yararlı Mı?

Dış Cephe Kaplama Avantajları

Dış Cephe Kaplama Avantajları

Kış Lastiği Fiyatlarına Nasıl Ulaşılır?

Kış Lastiği Fiyatlarına Nasıl Ulaşılır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir