Güvenli, Emniyetli ve Pratik Kepenk Seçimi

Güvenli, Emniyetli ve Pratik Kepenk Seçimi

Yeni geliştirilen sistemler pek çok ihtiyacı aynı anda karşılayabilen özelliklere sahip olabilmektedir. Hem güvenlik hem izolasyon sağlayan kepenk sistemleri de bu farklı özellikleri bir arada sunan ürünler arasındadır. Çelik ve alüminyum olmak üzere iki farklı seçenek olarak üretilen bu sistemlerde pratiklik ve emniyet öne çıkan özelliklerdir. Garaj kapılarında endüstriyel alanda ya da mağaza kapılarında kullanılan bu sistem uzaktan kumanda ile açılıp kapanma sistemi ile art niyetli kişilerin de önünü kesmektedir.

Yapı olarak oldukça sağlam malzemelerden üretildikleri için ısı, ses hatta toz geçirmezlikleri bulunur. Butonla da kontrol edilebilen otomatik kepenkler genellikle manuel olarak ta açılıp kapanabilmektedir. Ancak mekanik bir işleyişe sahip oldukları için zaman zaman arıza oluşturabilecektir. Bu durumlarda İzmir kepenk tamiri alanında profesyonel uzman kadrosu ile firmamız onarım hizmetleri verebilecektir. Uzaktan kumandanın çalışmadığı ya da zorlamalarla hasar oluşan durumlarda verilen uzman destek ile otomatik kepenkler sağlıklı çalışma sistemine geri dönecektir.

Kullanmak istediğiniz alana göre otomatik kepenk tercihi yapılmalıdır. Farklı çeşitleri farklı alanlar için ideal uygunluk oluşturacaktır. Kullanılacak alanın genişliği, kepenklerin açılış-kapanış sıklıkları, kumanda için ihtiyaç duyulacak sayı gibi özellikler çelik ya da alüminyum kepenkler arasın da uygun seçim için önemli kriterlerdir. Mağaza gibi vitrin önlerinde delikli seçeneklerde tercih edilebilmektedir. Farklı renk seçenekleri de bulunmakta, kullanılacak alana göre bu şekilde tamamlayıcılık ta sağlanabilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Satış Mağazası

Arçelik Satış Mağazası

Yeni Iqos Marka Çeşitleri

Yeni Iqos Marka Çeşitleri

Şöminelerde Bacanın Önemi

Şöminelerde Bacanın Önemi

Veri Kurtarma Neden Bu Kadar Önemli?

Veri Kurtarma Neden Bu Kadar Önemli?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir