İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Lazer epilasyonda prensip olarak, kıl folikülünde yerleşmiş bulunan melanin adı verilen renk maddesinin lazer ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlayıp daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl folikülünü tahrip etmektir. Evet, İzmir lazer epilasyon uzman ekibiyle sizleri bekliyor.

Lazeri avantajları ise, hastaların çoğunda kalıcı veya uzun dönemli epilasyon, bacak, sırt gibi geniş alanlarda uygulama olanağı, tekniğine uygun yapılırsa güvenilir bir yöntemdir. Kişiden kişiye değişir ama genel olarak daha az ağrılı bir yöntemdir, hastaların çoğu tedaviye rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Batık kılların ve kıl dönmelerinin tedavisinde en önemli yöntemdir, cilt enfeksiyonu ve bulaşıcı hastalık riski bulunmamaktadır. Yan etkileri ise; hastada aynı şekilde olmadığından görüşme yapılarak kıl yapısına göre değerlendirilmeden kesin bir başarı oranı verilememektedir, Beyaz-gri, kızıl ve sarı renk kıllara genellikle sonuca götürmez, Nüks oranları tam olarak bilinmemektedir, her hastada farklı nüks oranı söz konusudur. Tedaviye en iyi yanıt acık renkli ten, koyu renkli kıl profiline sahip kişilerde gerçekleşmekle birlikte nüks oranı hakkında önceden tahmin yapmak imkânsızdır, gözlere zararlıdır, özel koruyucu gözlük takılması zorunludur ve bronzlaşmış ciltlere lazer epilasyon yapılamaz, rengin açılmasını beklenmektedir.

Renk pigmenti olan melanin ciltte yerleşen ‘melanosit’ adlı hücreler tarafından üretilmektedir. Bazı durumlarda melanin üretimi normalin üzerine çıkarak ciltte düzensiz ve aşırı renklenmeye yani lekeye neden olur. Her zaman ki gibi İzmir leke tedavisi kesin çözümleri deneyimli kadrosuyla sizleri bekliyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Otel Spa İletişim

Bursa Otel Spa İletişim

Diş Eti İltihabı Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Diş Eti İltihabı Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

2021 Sağlık Haberleri

2021 Sağlık Haberleri

Bergama İlaçlama Firmaları

Bergama İlaçlama Firmaları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir