Yeni Iqos Marka Çeşitleri

Yeni Iqos Marka Çeşitleri

Elektronik sigara kullanıcılarının çok fazla talep ettiği Iqos markasının çeşitleri pek çok özellikleri ile piyasada satışları yapılmaktadır.

ıqos yeni nesil ürünlerin başında olup tütünün yakmadan içilmesine ve normal sigara tadında olma özelliği ile kullanıcıların ilgi odağı haline gelmektedir. 350 derecede ısıtılarak yakadan tütünün kullanımı sağlık bakımından da az zararı bulunmasına yardımcı olmaktadır. Böylece yanma işlemi olmadığı için nikotinin çıkmasını engelleyerek daha az katran ve zifir oluşumunu sağlamaktadır.

Alternatif Sigara Kullanımı İqos İluma

Yeni nesil ısıtılmış tütün cihazı olarak dumansız ürünler portföyünde yer alan cihaza olan ilginin özellikleri sayesinde kullanıcının artmasına yardımcı olmaktadır. Bıçaksız olması sayesinde cihazın temizliği çok daha kolay olup tütünün yanmadan nikotin içeren buhar üretmesi ile tütünün tadını serbest bırakmaktadır. iqos iluma yalnızca özel olarak tasarımı yapılmış olan tütün birimiyle kullanılabilir. Cihazın en önemli özelliğinden biri olan ısıtmayı otomatik olarak başlatma işlevine sahip olmaktadır.

Özellikleri İle İqos 3 Duo

Iqos ürünleri arasında pek çok özelliğe sahip olan cihaz çok daha hızlı bir şekilde şarj edilmesi mümkün olmaktadır. Güçlü özellikleri bulunan iqos 3 Duo ardışık olarak iki defa kullanıma sahiptir. Manyetik kilit ve titreşim uyarıları ile farklı renk seçenekleri bulunan cihaz her türlü darbelere karşı son derece dayanıklı olmaktadır. Yüksek performansa sahip ve çok daha ergonomik bir yapısı bulunmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Satış Mağazası

Arçelik Satış Mağazası

Güvenli, Emniyetli ve Pratik Kepenk Seçimi

Güvenli, Emniyetli ve Pratik Kepenk Seçimi

Şöminelerde Bacanın Önemi

Şöminelerde Bacanın Önemi

Veri Kurtarma Neden Bu Kadar Önemli?

Veri Kurtarma Neden Bu Kadar Önemli?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir